مرکز جامع توانبخشی لوتوس به همت و حمایت جناب آقای دکتر مهدی کیانی؛ چهره ی ماندگار سلامت، پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و فراهم آوردن مکانی مناسب جهت تامین آرامش و بهبودی مراجعین محترم و با بهره گیری از نیروهای متخصص با تجربه و دلسوز همراه با تجهیزات پیشرفته، پا به عرصه خدمات رسانی نهاد و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.


مرکز جامع توانبخشی لوتوس یکی از مراکز درمانی شرکت تاوا پرتو شاهکار سپاهان (تپش سپاهان) با هیئت مدیره سرکار خانم میترا کیانی، سرکار خانم مرجان کیانی و جناب آقای دکتر محمد کیانی با سابقه حضور طولانی و درخشان در عرصه درمان است که در آذرماه 1396 با هدف ارائه خدمات توانبخشی بر اساس استانداردهای بین المللی و ارائه آموزش های تخصصی به افراد در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، روانشناسی، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی و همین طور کلینیک های تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی، ارتوپدی،مغز و اعصاب و روانپزشکی فعالیت خود را آغاز نموده و در همین مدت محدود توانسته است خدمات ارزنده ای را به همشهریان عزیز ارائه داده و رضایت آنها را در زمینه درمان و بهبود جلب نماید.

کلینیک توانبخشی لوتوس

 

مرکز توانبخشی لوتوس با ارائه خدمات طب فیزیکى و توانبخشی در کنار کارشناسان فیزیوتراپى، کاردرمانى، گفتاردرمانى، ارتوپدى فنى و با بهره گیرى از خدمات متخصصان تغذیه و رژیم درمانى و روانشناسى و با به کارگیری روشهای نوین درمانی، در طی مدت فعالیت خود توانسته است در راستای کمک به ارتقای توانمندیهای افراد، با ارائه ى برنامه هاى توانبخشى کامل و روزآمد علمى و تخصصى به منظور حصول بهترین نتیجه ى ممکن در زمینه ى بازتوانى بیمارانى که از مشکلات جسمى و حرکتى رنج می برند و بهبود جایگاه آنها در سطح خانواده و جامعه گامی موثر بردارد.  


کلینیک تخصصی بازتوانی لوتوس، تلاش دارد به عنوان حرفه ای ترین مرکز خصوصی بازتوانی در اصفهان و به پشتوانه تجربه گران قدر و درخشان خود، همواره فرآیند تحقیق و توسعه خود را استمرار داده و همچنان با حداکثر توان، سعی در ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود دارد. تنوع دستگاه ها در این مرکز و امکان دسترسی و مشاوره رایگان با متخصصین و پزشکان، بدون تردید این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی محقق شود.

 

 • جامع بودن خدمات درمانی لوتوس

مرکز جامع توانبخشی لوتوس به عنوان یک نهاد خدمات درمانی خود را موظف میداند تا خدمات تخصصی پزشکی، تجهیزات ایمن و مبتنی بر فناوریهای روز و علم نوین پزشکی را در در راستای بهبود و اصلاح سبک زندگی توانخواهان در اختیار مراجعان خود قرار دهد. همچنین، باور بر این است که فرآیند بازتوانی راهکاری اثرگذار برای درمان پایدار است. پزشکی بازتوانی بالغ بر یک قرن است که در سراسر جهان در راستای بهبود بیماران کاربرد جدی دارد. با توجه به نیازی که به خدمات بازتوانی جامع و حرفه ای در اصفهان احساس میشد، مرکز توانبخشی لوتوس با هدف شناسایی، پیشگیری، درمان و پیگیری وضعیت توانخواهان طی فرآیند بازتوانی و همراهی با ایشان به شیوهای موثر تاسیس شد.

 

خدمات ارائه شده توسط کلینیک تخصصی و جامع لوتوس حیطه بسیار گسترده ای دارد :

 

 • بخش روانشناسی

 کلیه خدمات درمانی توانبخشی نظیر مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره جنسی، تربیت جنسی کودک، درمان آسیب های روانی جنسی در کودکان، سلامت روان در ورزشکاران، نوروفیدبک، آزمون های شخصیت، تست هوش و استعداد تحصیلی، اجرای آزمون های روانشناختی، کارگاه های آموزشی و تربیتی و روانپزشکی از بخش روانشناسی را در بر می گیرد.  

 

 • بخش فیزیوتراپی

از دیگر خدمات درمانی لوتوس می توان به بخش فیزیوتراپی اشاره کرد که روش های لیزر درمانی، تکار درمانی، شاک ویو درمانی، سوزن خشک، الکتروتراپی، مکانوتراپی، اولترا سوند، آی آر تراپی، درمان دستی، ماساژ تراپی، بیوفیدبک تنها بخشی از فعالیت های کلینیک جامع توانبخشی لوتوس در روش درمان فیزیوتراپی است .

 

 • بخش کاردرمانی

در راستای رفاه بیشتر بیماران، کلینیک جامع و تخصصی لوتوس روش های کاردرمانی ذهنی، کاردرمانی جسمی، کاردرمانی دست، بازی درمانی، اتاق تاریک و موسیقی درمانی از بخش کاردرمانی را با به کارگیری کارشناسان مجرب خود به صورت جامع و تخصصی ارائه می دهد.

بخش کار درمانی

 

 • بخش گفتاردرمانی

مرکز جامع توانبخشی لوتوس با بکارگیری پزشکان معتبر و فراهم آوردن تجهیزات پیشرفته در محیطی آرام، ضمن اینکه توانسته است راهکارهای ارزشمندی را برای درمان اختلالات گفتار در اتیسم، اختلال تولید، رشد طبیعی، اختلال یادگیری، اختلال تشدید، تاخیر در حرف زدن و مشکلات جمله بندی کودکان، مشکلات تلفظی، مشکلات لکنت و گرفتگی زبان، سکته مغزی و آسیب های مغزی، مشکل بلعیدن و قورت دادن غذا، مشکلات شنوایی و کم شنوایی و مشکلات صوتی و صدا مطرح نماید؛

 

 • بخش ارتوپدی فنی

همچنین خدمات ارتوپدی فنی در بخش های پای دیابتی، کفش و کفی طبی، کفش و وسایل کودکان، وسایل مراقبتی مادر، ارتز های ویژه ستون فقزات، ارتز های ویژه اندام تحتانی، ارتزهای ویژه اندام فوقانی و پروتز (اندام مصنوعی) را با کیفیت عالی برای بیماران به ارمغان آورده است .

 

 • بخش تغذیه

با توجه به اهمیت مقوله تغذیه در سلامت ذهن و جسم ،مرکز جامع توانبخشی لوتوس خدمات ارزشمندی نظیرکاهش و افزایش وزن، کنترل اشتها، چاقی و لاغری موضعی، لاغری با دستگاه، تغذیه در گروه های خاص (ورزشکاران، بیماری های خاص ، دیابت، سالمندان ، بارداری و شیردهی، نوجوانان ) را از بخش تغذیه به بیماران ارائه می دهد .

 

 

 • تیم پزشکی متخصص کلینیک لوتوس

تیم پزشکی کلینیک تخصصی لوتوس، متشکل از متخصصین خبره و باتجربه، توانا، صمیمی، معتمد، محقق، دارای انگیزه، وظیفه شناس و آگاه از علم روز است که در زمینه های مختلف از قبیل طب فیزیکى و توانبخشى، ارتوپدی، مغز و اعصاب،روان پزشکی و عمومی در کنار کارشناسان فیزیوتراپى، کاردرمانى، گفتاردرمانى، ارتوپدى فنى، تغذیه و رژیم درمانى و روانشناسى کار می کنند و می توانند به توانبخشی بیماران بپردازند. لذا کلینیک تخصصی لوتوس، در صورت ارائه درمان می تواند گزینه های متنوعی را به بیماران پیشنهاد دهد.تنوع دستگاه ها در این مرکز و امکان دسترسی و مشاوره رایگان با متخصصین و پزشکان برجسته، بدون تردید این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی انجام شود. تمام مراجعه کنندگان محترم مرکز توان بخشی لوتوس قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره رایگان پزشک این مرکز قرار می گیرند و بعد از دریافت اطلاعات لازم و معاینه های مورد نیاز، نیازمندی های درمانی آن ها مشخص شده و برنامه درمان و پیگیریهای لازم تعریف می گردد.


 • امکانات مرکز توانبخشی لوتوس

مرکز جامع توانبخشی لوتوس به عنوان مرکز پیشرو، پویا و حرفه ای در مقوله توانبخشی بیماران شناخته می شود. این مرکز در راستای بهبود کامل توانخواهان در همه جنبه ها، کلیه امکانات لازم برای بازتوانی و بهبود این عزیزان را در محیطی آرام فراهم نموده است که برخی از این امکانات شامل موارد ذیل است:   

 

 • جامع بودن خدمات توانبخشی، فیزیوتراپی ، روانپزشکی و روان شناسی و ...
 • دستگاه های بروز جهان و مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا
 • خدمات نوین و بعضا بی همتا در اصفهان  
 • نظارت بر کلیه توانخواهان توسط پزشکان مرکز

امکانات مرکز توانبخشی لوتوس 

 

  مرکز توانبخشی لوتوس، راهی به سوی سبک زندگی سالم
با ارائه خدمات یکپارچه تشخیصی و درمانی در کلیه مراحل رسیدن به یک سبک زندگی سالم همراه شما هستیم.


  بهره گیری از علوم و تجهیزات روز
استفاده از روشهای نوین در زمینه های تشخیص و درمان مانند اوزون درمانی ، پلاکت درمانی (پی آر پی )، بیوفیدبک ، مگنت تراپی، شاک ویو، مکانوتراپی، تکارتراپی، وازوترین، اولترا ساند تراپی، لیزر درمانی پرتوان، طب سوزنی، کربوکسی تراپی و بهره مندی از تجهیزات روز دنیا در حوزه پزشکی ورزشی.


  کادر درمانی با انگیزه و متخصص
بهرهمندی از کادر درمانی با تجربه، توانا، صمیمی، متخصص، معتمد، محقق، دارای انگیزه، وظیفهشناس و آگاه از علم روز.


  طرف قراداد با سازمانهای گوناگون
همکاری با انواع بیمه های پایه ، تکمیلی و سازمانهای گوناگون.


  دقت، سرعت و کیفیت
ارائه خدمات تشخیصی در حوزه توانبخشی به صورت یکپارچه با بالاترین دقت و کیفیت در اسرع وقت.


  همواره همراه شما هستیم
مرکز جامع توانبخشی لوتوس با ترکیبی از تجربه و نیروی متخصص موفق به ایجاد تیمهای کاری چابک، پویا، همراه و ارزش آفرین برای مشتریان شده است.

 

 مرکز جامع توانبخشی لوتوس به عنوان جامع ترین و تخصصی ترین مرکز خصوصی بازتوانی در اصفهان می باشد و با گذشت چندین ماه از آغاز به کار کلینیک، روند تحقیق و توسعه خود را ادامه داده و همچنان با حداکثر توان سعی در ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود دارد. کلینیک جامع توانبخشی لوتوس امیدوار است بتواند نقش مثبتی در پیشگیری و درمان بیماریها، ایجاد فضای امید و نشاط و کمک به بهبود سبک زندگی توانخواهان فراهم کند.

 

darbareh
درباره ما

دکتر محمد کیانی در سال ۱۳۶۲ در اصفهان متولد شدند، ایشان تحصیلات رشته کاردرمانی خود را در دانشگاه بهزیستی توانبخشی تهران و تحصیلات پزشکی عمومی خود را در دانشگاه semmelweis بوداپست مجارستان و علوم پزشکی کاشان گذرانده اند...

More

اطلاعات تماس

  آدرس : خیابان مشتاق دوم ، خیابان حمزه اصفهانی ، روبروی خیابان علامه امینی ، بن بست تخت جمشید (18) ، پلاک 11

  تلفن : 32668804-031

  فکس : 32687506-031

  پست الکترونیک : info@cliniclotous.ir

  تلگرام : cliniclotus_ir@

  اینستاگرام : cliniclotus_ir و EsfahanPainClinic

 ساعت کار کلینیک:

شنبه تا چهارشنبه: صبح 12-9  بعداز ظهر 20-15

پنج شنبه: 13-9

مکان ما روی نقشه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…